Langų tarpinių (gumų) keitimas

Kada reikia keisti langų tarpines?

Langų tarpinęs reikia keisti kas 5-8m. Priklausomai nuo jų būklės. Medinių ir plastikinių langų tarpinės yra vienas iš pagrindinių langų sandarumą užtikrinančių elementų. Langų tarpinės dažniausiai susidėvi nuo sezonų kaitos, vandens.

Susidėvėjusias langų tarpines galime atskirti pagal jų išvaizdą ir sukietėjimą, jaučiamas iš lauko einantis šaltis. Pagal statistinius duomenis 15-20% šilumos mes netenkame per nesandarius langus, dėl to padidėja ir šildymo kaštai. Geros langų tarpinės užtikrins didesni langų sandarumą ir sutaupys šildymo išlaidas!

Plastikiniu langu tarpines keitimas

Poliuretano putos

Poliuretano putos – profilio šerdis – labai elastinga, lengvai atgauna savo pirmykštę formą esant labai žemai temperatūrai.

Lygus polietileninis paviršius

Lygus polietileninis paviršius, apsaugantis profilį nuo ultravioletinių spindulių, oro salygų ir teršalų, atsparus bet kokioms valymo priemonėms.

Stiklo pluošto siūlas

Dėl viduje esančio stiklo pluošto siūlo arba polipropileno intarpo, profillis nesideformuoja, todėl lengva įterpti jį į griovelį.

Tarpinės sertifikuotos ir patikrintos šiomis įmonėmis

Tarpinės kurias naudojame mes

Ilgametės praktinio darbo patirties dėka sukurta ir naudojama langų tarpinių Q-LON gamyboje unikali medžiagų kombinacija bei gautos tokios techninės charakteristikos, kurių neįmanoma pasiekti naudojant tarpinių gamyboje kitas medžiagas. Tai suteikia lemiamus privalumus eksploatuojant šiuos gaminius ekstremaliose sąlygose.

Nenutrūkstantys tyrimai ir pastovus tobulinimo procesas kartu su gaunamų medžiagų kontrole ir išleidžiamos produkcijos kokybės kontrole sukūrė vieną patikimiausių sandarinimo sistemų pasaulyje – sistemą Q-LON.

Tarpinių specifikacija

 • Labai elastinga medžiaga, ilgam išlaiko formą, lengvai atsistato esant žemai temperatūrai (temperatūros diapazonas – nuo +70°C iki -50°C)
 • Deformacinė jėga apie 15 N esant 25 % gniuždymui į 100 mm, < 10 N – V tipo durų tarpinėms liekamoji deformacija < 15 % praėjus 1/2 val. po apkrovos nuėmimo (24 val. trukmės 50 % gniuždymas esant 70° C – EN ISO 1856)
 • Atsparumas stipriam lietui – neprateka esant 60 Pa vėjo slėgiui
 • Ilgaamžiškumas – 21 eksploatacijos metai
 • Gera garso izoliacija
 • Paviršius išlieka nepažeistas po daugiau kaip 285.000 trynimo ciklų
 • Atsparumas ultravioletiniams spinduliams – neišblunka
 • Gera garso izoliacija
 • Dėl temperatūros poveikio linijiniai matmenys nekinta mažiau kaip 0,5%
 • Tarpinių paviršių lengva plauti ir valyti – atlaiko įvairias valymo priemones, tame tarpe ir tirpiklius (tai ypač aktualu baltos spalvos tarpinėms)
 • Puikiai sulaiko šilumą (perdavimo koeficientas: 0,033 W/mk)

Kaip mes dirbame

01

Užklausa

Jūs pateikiate langų remonto užklausą

Pateikti užklausą

02

Registracija

Per 24 val. po užklausos siuntimo mes su Jumis susisieksime

03

Sutartu laiku meistras atvyksta ir pašalina gedimą

04

atsiskaitymas

Apmokėjimas bet kokiu Jums patogiu būdu

D.U.K.

Ar turite kitokių tarpinių?

Taip, turime platų tarpinių asortimentą, bet norint jas užsakyti minimalus kiekis yra 50m.

Tarpinių katalogas

Kaip teisingai pakeisti tarpinę?

Nuplėškite seną tarpinę, apžiūrėkite griovelį ar neliko senos tarpinės likučių. Nauja tarpinė turi būti vientisa, ne iš gabalų. Būna atvėjų, kad lango kraštai turi pertvarą ir vientisos tarpinės neįstatysite, tokių atvėju ties kraštais padarykite įpjovas, kad tarpine apsižergtu pertvarą.