Langų tarpinių (gumų) keitimas

Kada reikia keisti langų tarpines?

Langų tarpinęs reikia keisti kas 5-8m. Priklausomai nuo jų būklės. Medinių ir plastikinių langų tarpinės yra vienas iš pagrindinių langų sandarumą užtikrinančių elementų. Langų tarpinės dažniausiai susidėvi nuo sezonų kaitos, vandens.

Atpažinti susidevėjusias langų tarpinęs nesunku pažvelgus į jų išvaizdą ir elastingumą, juntamu iš lauko besiveržiančio oro srautu. Remiantis statistiniais duomenimis, dėl nesandarių langų netenkama apie 15-20% šilumos, todėl kokybiškos langų tarpinės padeda efektyviai sulaikyti šilumą namuose ir sutaupyti.

Plastikiniu langu tarpines keitimas

Poliuretano putos

Poliuretano putos – profilio šerdis – labai elastinga, lengvai atgauna savo pirmykštę formą esant labai žemai temperatūrai.

Lygus polietileninis paviršius

Lygus polietileninis paviršius, apsaugantis profilį nuo ultravioletinių spindulių, oro salygų ir teršalų, atsparus bet kokioms valymo priemonėms.

Stiklo pluošto siūlas

Dėl viduje esančio stiklo pluošto siūlo arba polipropileno intarpo, profillis nesideformuoja, todėl lengva įterpti jį į griovelį.

Sertifikuotos tarpinės atitinka aukščiausius kokybės standartus

Mūsų naudojamos tarpinės

Ilgametės praktinio darbo patirties dėka sukurta ir naudojama langų tarpinių Q-LON gamyboje unikali medžiagų kombinacija bei gautos tokios techninės charakteristikos, kurių neįmanoma pasiekti naudojant tarpinių gamyboje kitas medžiagas. Tai suteikia lemiamus privalumus eksploatuojant šiuos gaminius ekstremaliose sąlygose.

Nuolatiniai tyrimai ir medžiagų tobulinimas padėjo sukurti patikimą sandarinimo sistemą Q-LON, kuri leidžia eksploatuoti langus ekstremaliomis sąlygomis ir užtikrinti geriausią mūsų klientų patirtį.

Tarpinių specifikacija

 • Medžiagos elastingumas padeda išlaikyti ir atstatyti formą esant net ekstremalioms temperatūroms (nuo +70°C iki -50°C)
 • Deformacinė jėga apie 15 N esant 25% gniuždymui į 100 mm, <10 N – V tipo durų tarpinėms liekamoji deformacija <15% praėjus 1/2 val. po apkrovos nuėmimo (24 val. trukmės 50% gniuždymas esant 70°C – EN ISO 1856)
 • Atsparumas stipriam lietui – neprateka esant 60 Pa vėjo slėgiui
 • Ilgaamžiškumas – 21 eksploatacijos metai
 • Gera garso izoliacija
 • Paviršius lieka nepažeistas net ir po daugiau kaip 285.000 trynimo ciklų
 • Atsparumas ultravioletiniams spinduliams – neblunka
 • Gera garso izoliacija
 • Dėl temperatūros poveikio linijiniai matmenys nekinta mažiau kaip 0,5%
 • Tarpinių paviršius lengva plauti – atlaiko įvairias valymo priemones, įskaitant tirpiklius (svarbu valant baltos spalvos tarpines)
 • Puikiai sulaiko šilumą (perdavimo koeficientas: 0,033 W/mk)

Kaip mes dirbame

01

Užklausa

Jūs pateikiate langų remonto užklausą

Pateikti užklausą

02

Registracija

Per 24 val. po užklausos siuntimo mes su Jumis susisieksime

03

Sutartu laiku meistras atvyksta ir pašalina gedimą

04

atsiskaitymas

Apmokėjimas bet kokiu Jums patogiu būdu

D.U.K.

Ar turite kitokių tarpinių?

Siūlome rinktis iš plataus tarpinių asortimento. Minimalus užsakymo kiekis – 50 m.

Tarpinių katalogas

Kaip teisingai pakeisti tarpinę?

Pašalinkite seną tarpinę, atidžiai apžiūrėkite, kad griovelyje neliktų senos tarpinės atplaišų. Naujai tiesiama tarpinė turi būti vientisa, o ne sudaryta iš atskirų atkarpų.

Tokiu atveju, jei Jūsų langai turi pertvarą ir vientisos tarpinės įtiesti neįmanoma, tarpinės kraštuose padarykite įpjovas, kad guma apgaubtų pertvarą.